Odem ja danas u prizemlje, ucionica zadnja levo, sva ponosna da doniram krv... Popunim formular, nemam neko rizicno ponasanje, sve sam lepo popunila, da, ne, ne, ne, ne..., ne. Sednem kod ljubazne tete da me bode u prst. Bocne, nema krvi...
-Doktorka, gde je krv?
-Sad ce, sad ce...
Stisne me malo, eto i vise krvi nego sto treba :) Ali avaj... moja krv se ne rastvara u nekoj plavoj tecnosti => manjak hemoglobina => vodunjava neka krv (zato je naslov precista ;))
I tako... pokunjim se ja, ostala bez bodenja u venu, bez sholje, cokolade, saznanja koja sam krvna grupa, slobodnog dana u skoli i sto je najbitnije, sad nisam dobrovoljni davalac :( Treba za vikend preko volje da idem u dom zdravlja da me premere.
Etooo... naravoucenije: nemojte da ucite, trcite po planinama, pasite travu i bice vam fino :)
[Full entry]
